• ZB104 ZigBoat - bezprzewodowy system alarmowy i zdalnej kontroli - basic kit

Symbol: ZB104

ZB104 ZigBoat - bezprzewodowy system alarmowy i zdalnej kontroli - basic kit

3105.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier 17
Kurier InPost płatność z góry 17
Kurier InPost za pobraniem 19
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Glomex

Zamówienie telefoniczne: 583403689

Zostaw telefon

ZB104 ZigBoat - bezprzewodowy system alarmowy i zdalnej kontroli - basic kit

Zestaw zawiera jednostkę centralną, klucz USB do łączności GSM/3G, czujnik baterii, czujnik wody w zęzie, baterie

W 100% bezprzewodowy system zdalnego sterowania z kluczem 3G / USB do monitorowania i interakcji z jachtem za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji. Brak miesięcznych opłat i abonamentów. Ten zestaw zawiera bramkę (gateway; jednostkę centralna), klucz USB / 3G, czujnik baterii, czujnik zalania zęz i baterie o długiej żywotności, do 5 lat, zapewniające bezpieczeństwo i spokój.

ZigBoat™ to innowacyjny system bezprzewodowy umożliwiający monitorowanie i łączenie się z własną łodzią w trybie zdalnym lub lokalnym, a tym samym gwarantujący bezpieczeństwo i komfort. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii bezprzewodowych ZigBee i WiFi, a przede wszystkim łączności bezpośredniej z czujnikami pokładowymi, bez konieczności zastosowania technologii cloud.Wysyła w czasie rzeczywistym powiadomienia push, w przypadku wystąpienia zdarzeń krytycznych. Ponadto zastosowanie aplikacji ZigBoat™ umożliwia kontrolowanie w dowolnej chwili informacji dotyczących Twojej łodzi. Możesz również otrzymać powiadomienie SMS w przypadku wystąpienia krytycznego zdarzenia.

JEDNOSTKA CENTRALNA (brama, gateway)

Jest to podstawowy moduł systemu ZigBoat ™. Jest to otwarta platforma, którą można zintegrować z nieograniczoną liczbą dodatkowych czujników i funkcji ZigBoat ™. Jeśli masz połączenie z Internetem, wysyła powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne.

KLUCZ 3G / USB

Umożliwia jednostce centralnej wysyłanie powiadomień SMS do urządzenia i / lub podłączanie bramki do Internetu w celu otrzymywania powiadomień push w aplikacji ZigBoat (karta SIM nie jest dołączona do zestawu).

CZUJNIK BATERII

Monitoruje napięcie akumulatora.

CZUJNIK WODY W ZĘZIE

Otrzymuj natychmiastowe informacje, gdy jacht nabiera wody. Ponadto alarm przeciwpowodziowy ma wbudowaną syrenę, która włączy się po wykryciu wody.

W skrócie:

  • łatwe podłączenie – jedynie jednostka centralna wymaga podłączenia zasilania – wszystkie czujniki są bezprzewodowe i zasilane baterią
  • łatwa konfiguracja – podłączenie jednostki centralnej i czujników polega na zeskanowaniu kodów QR znajdujących się na obudowach. Cała konfiguracja odbywa się za pośrednictwem nowoczesnej i darmowej aplikacji
  • łatwy montaż – ponieważ czujniki komunikują się z jednostką centralną bezprzewodowo, a energię do działania czerpią z baterii – nie ma konieczności prowadzenia żadnych kabli, wiercenia otworów, etc
  • oszczędność energii – technologia komunikacji ZigBee odznacza się wyjątkowo małym zużyciem prądu, niezawodnością i bezpieczeństwem (bardzo trudno ją zakłócić)
  • oszczędność funduszy – jedyny koszt to zakup systemu – później nie ma już żadnych opłat czy abonamentów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie