• QUA243020010 Inwerter z ładowarką Quattro 24/3000/70-50/50

Symbol: QUA243020010

QUA243020010 Inwerter z ładowarką Quattro 24/3000/70-50/50

11243.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 5 dni
Cena przesyłki 19
Odbiór osobisty 0
Kurier InPost płatność z góry 17
Kurier InPost za pobraniem 19
Kurier 24
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Victron Energy

Zamówienie telefoniczne: 583403689

Zostaw telefon

QUA243020010 Inwerter z ładowarką Quattro 24/3000/70-50/50

Dwa wejścia prądu przemiennego ze zintegrowanym przełącznikiem samoczynnego załączania rezerwy

Urządzenie Quattro można podłączyć do dwóch niezależnych źródeł prądu przemiennego, np. nabrzeżnego źródła zasilania i agregatu prądotwórczego bądź dwóch agregatów. Quattro podłączy się automatycznie do aktywnego źródła energii.

Dwa wyjścia prądu przemiennego

Główne wyjście działa bezprzerwowo. W przypadku awarii sieci lub odłączenia generatora bądź nabrzeżnego źródła zasilania Quattro przejmie funkcję zasilania podłączonych odbiorów. Dzieje się to tak szybko (krócej niż 20 milisekund), że komputery i inny sprzęt elektroniczny mogą działać dalej bez zakłóceń. Drugie wyjście jest pod napięciem tylko wtedy, gdy na jedno z wejść Quattro podawany jest prąd przemienny. Do tego wyjścia można podłączać odbiory, które nie powinny rozładowywać akumulatora, np. klimatyzację lub ogrzewacz wody.

Wyjątkowa funkcja PowerAssist

Urządzenie Quattro zapobiega przeciążeniu ograniczonego źródła prądu przemiennego. Po pierwsze, ładowanie akumulatora zostanie ograniczone w sytuacji, w której mogłoby dojść do przeciążenia. Po drugie, moc wyjściowa agregatu prądotwórczego lub nabrzeżnego źródła zasilania zostanie zwiększona przy większym poborze energii z akumulatora.

Praktycznie nieograniczona moc dzięki pracy równoległej

Aby zapewnić wysoki poziom mocy, równolegle może pracować do 6 urządzeń Quattro. Możliwe jest również działanie w instalacji typu split-phase (trójprzewodowej z dwoma przewodami fazowymi i jednym przewodem neutralnym/uziemiającym) lub z fazą pomocniczą.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Monitoruj i kontroluj swoje urządzenie Quattro oraz system lub systemy lokalnie (LAN) lub zdalnie przez Internet z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z bezpłatnej aplikacji VRM. Dostęp można uzyskać z telefonu, tabletu, laptopa lub komputera PC dla wielu systemów operacyjnych. Nie ma końca poziomowi kontroli, dzięki wymaganemu Color Control GX lub Venus GX, od dostosowania Quattro do ustawienia Geofence dla wypożyczonych pojazdów i nie tylko...

Możliwość rozdzielenia faz i trzech faz

Dwie jednostki można skonfigurować na fazę rozdzieloną, a trzy jednostki można skonfigurować na wyjście trójfazowe. Ale to nie wszystko: do 6 zestawów po trzy jednostki można połączyć równolegle, aby zapewnić moc falownika 144 kW / 180 kVA i moc ładowania wyższą niż 2500 A.

Energia słoneczna: prąd przemienny dostępny nawet podczas awarii sieci

Quattro może być używany w systemach fotowoltaicznych poza siecią, jak również podłączonych do sieci i innych alternatywnych systemach energetycznych. Dostępne jest oprogramowanie do wykrywania utraty zasilania.

Konfiguracja systemu

- W przypadku samodzielnej aplikacji, jeśli ustawienia wymagają zmiany, można to zrobić w ciągu kilku minut za pomocą procedury ustawiania przełączników DIP.
-Aplikacje równoległe i trójfazowe można konfigurować za pomocą oprogramowania VE.Bus Quick Configure i VE.Bus System Configurator.
- Aplikacje poza siecią, interaktywne i zużywające się na własne potrzeby, obejmujące falowniki podłączane do sieci i / lub ładowarki słoneczne MPPT, można skonfigurować za pomocą asystentów (dedykowane oprogramowanie do określonych zastosowań).

Specyfkacja techncizna

Specyfikacja ogólna
Napięcie 24 V
Przełącznik transferu (A) Tak
Ciągła moc wyjścia przy 25°C 3000VA
Moc szczytowa 6000W
Maksymalna wydajność 94%
Moc zerowego obciążenia 20 W
Prąd ładowania akumulator główny 4 A (tylko modele 12V i 24V)
Czujnik temperatury baterii Tak
Programowalny przekaźnik 3x
Kategoria ochrony IP21
Zdalne wł./wył. Tak
Waga 19 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 362 x 258 x 218mm
Gwarancja 5 lat
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie