• Mapy Garmin Navionics+ Regular NSEU075R (Irlandia, zachodnie wybrzeże) na kartach mSD

Symbol: MSD/NSEU075R

Mapy Garmin Navionics+ Regular NSEU075R (Irlandia, zachodnie wybrzeże) na kartach mSD

750.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost płatność z góry 17
Kurier InPost za pobraniem 19
Kurier 24
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Navionics

Zamówienie telefoniczne: 583403689

Zostaw telefon

Mapy Garmin Navionics+ Regular NSEU075R (Irlandia, zachodnie wybrzeże) na kartach mSD

Mapy przeznaczone dla chartplotterów firmy Garmin zgodnych z nowszym formatem map Garmin Navionics+. Przed użyciem użytkownik musi dokonać aktywacji subskrypcji na swoim koncie założonym na stronie navionics.com.

Mapy dostępne na zamówienie. Czas realizacji zamówienia: 1-3 dni.

W zamówieniu prosimy podać model plotera map w celu sprawdzenia jego kompatybilności.

Dzięki żywym kolorom, uproszczonemu interfejsowi i zintegrowanym mapom wód przybrzeżnych/śródlądowych z paletą kolorów w stylu Navionics®, kartografia Garmin Navionics+ ułatwia ustalanie kursu z wykorzystaniem map morskich nr. 1 na świecie [Na podstawie raportów sprzedaży z 2021 r.].

  • Korzystaj z najlepszych map wód przybrzeżnych i śródlądowych na ploterach nawigacyjnych firmy Garmin.
  • Dostosuj obraz do swoich potrzeb. Utwórz własny widok z różnymi warstwami map i kombinacjami nakładek.
  • Dzięki dołączonej rocznej subskrypcji możesz uzyskać dostęp do codziennych aktualizacji za pośrednictwem aplikacji ActiveCaptain® na urządzenia inteligentne.
  • Technologia Auto Guidance+™ 2 umożliwia nawigację z sugerowanymi trasami.
  • Wybierz do 10 zakresów głębokości docelowych z cieniowaniem, aby wybrać najlepsze miejsca do połowów.
  • Zaoszczędź pieniądze, odnawiając subskrypcję i zachowaj dostęp do codziennych aktualizacji oraz nowych materiałów do pobrania.

Kartografia Garmin Navionics+ i Garmin Navionics Vision+ zapewnia doskonały zasięg, wyrazistość i szczegółowość dzięki zintegrowanej zawartości obszarów przybrzeżnych i śródlądowych Garmin oraz Navionics®, w tym technologii Auto Guidance+1. Sprawdź zgodność z posiadanym ploterem.

ZINTEGROWANE MAPY PRZYBRZEŻNE I ŚRÓDLĄDOWE
Dostęp do szczegółowych map wód przybrzeżnych, jezior, rzek i wielu innych. Zintegrowane dane firm Garmin i Navionics zapewnia mapy użytkownikom na całym świecie.

SZCZEGÓŁOWE MAPY MORSKIE
Nawiguj dzięki kartografii o najlepszym pokryciu jezior przybrzeżnych i śródlądowych dostępnych na plotery nawigacyjne Garmin z bogatymi w szczegóły mapami, zaktualizowaną paletą kolorów i zintegrowaną zawartością Garmin i Navionics.

IZOBATY CO 50 CM
Izobaty nawet co 0,5 m zapewniają wyraźny i szczegółowy obraz struktury dna, poprawiając dokładność map wędkarskich i szczegółowość map bagien oraz planów kanałów i portów.

CODZIENNE AKTUALIZACJE
Łatwy dostęp do codziennych aktualizacji izobat przez aplikację ActiveCaptain gwarantuje najbardziej aktualne informacje. Zapoznaj się z mapą termiczną, aby zobaczyć, gdzie wprowadziliśmy aktualizacje.
Roczna subskrypcja dołączana do oprogramowania Garmin Navionics+ i Garmin Navionics Vision+

TECHNOLOGIA AUTO GUIDANCE+
Dzięki połączeniu najlepszych funkcji automatycznego wyznaczania tras firm Garmin i Navionics, technologia Auto Guidance+1 pozwala uzyskać sugerowaną trasę, która umożliwia nawigowanie po kanałach, zatokach, wejściach na przystani i nie tylko.

SPOŁECZNOŚĆ ACTIVECAPTAIN®
Treści pochodzące ze społeczności zawierają użyteczne punkty szczególne, takie jak przystanie, kotwicowiska, niebezpieczeństwa, firmy i wiele innych. Uzyskaj rekomendacje dotyczące okolic od osób z bezpośrednim doświadczeniem.

CIENIOWANIE ZAKRESU GŁĘBOKOŚCI
Funkcja cieniowania zakresu głębokości w wysokiej rozdzielczości umożliwia wybranie do 10 opcji cieniowania w kolorze i szybkie wyświetlenie głębokości docelowych.

CIENIOWANIE PŁYCIZN
Funkcja ta umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać.

CIENIOWANIE RELIEFOWE
Wysokiej rozdzielczości cieniowany relief łączy kolor i cień, aby zapewnić łatwiejszy do zinterpretowania, bardziej przejrzysty obraz struktury dna niż obraz z samymi izobatami.
Roczna subskrypcja w zestawie z mapami kartograficznymi Garmin Navionics Vision+; wymaga pobrania z aplikacji ActiveCaptain

ZDJĘCIA SATELITARNE O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Zdjęcia satelitarne o wysokiej rozdzielczości zapewniają doskonałą orientację w sytuacji.
Roczna subskrypcja w zestawie z mapami kartograficznymi Garmin Navionics Vision+; wymaga pobrania z aplikacji ActiveCaptain

ZDJĘCIA LOTNICZE
Krystalicznie czyste obrazy lotnicze z portów, mostów, doków, punktów orientacyjnych nawigacji i innych obiektów zapewniają lepsze wyczucie otoczenia ponad linią wody.
Zawarte tylko w mapach kartograficznych Garmin Navionics Vision+

WIDOK 3D FISHEYE
Ten podwodny widok przedstawia trójwymiarowe odwzorowanie dna i obrysów obiektów widocznych poniżej lustra wody. Widok ten można dostosować, integrując go z danymi echosondy.
Zawarte tylko w mapach kartograficznych Garmin Navionics Vision+

WIDOK 3D MARINEREYE
Ten widok zapewnia trójwymiarowy widok otoczenia zarówno nad, jak i pod lustrem wody.
Zawarte tylko w mapach kartograficznych Garmin Navionics Vision+

BĄDŹ NA BIEŻĄCO DZIĘKI CODZIENNYM AKTUALIZACJOM
Mapy Garmin z danymi Navionics są codziennie udoskonalane. Zapewnij sobie najświeższe dane mapy brzegowych i jezior, dzięki aktualizacjom.

AKTUALIZUJ TERAZ

1 Funkcja Auto Guidance+ służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych

2 UWAGA: Funkcja subskrypcji; zakup nowego produktu kartograficznego Garmin Navionics+ lub Garmin Navionics Vision+ obejmuje roczną subskrypcję. Subskrypcja obejmuje dostęp do codziennych aktualizacji map oraz dodatkowe materiały do pobrania, takie jak mapy rastrowe i zaawansowane funkcje (cieniowanie reliefowe w wysokiej rozdzielczości, obrazy sonarowe i obrazy satelitarne w wysokiej rozdzielczości), jeśli są one dostępne. Mapy i funkcje pobrane w okresie subskrypcji pozostają na karcie, ale po wygaśnięciu subskrypcji nie można pobrać dodatkowej zawartości.

W przypadku wstępnie zaprogramowanych map zakupionych w sklepie lub w Internecie należy aktywować subskrypcję. Po upływie rocznego okresu subskrypcji można odnowić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do codziennych aktualizacji i funkcji premium.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie