• BPP910200100 Moduł Victron Octo GX

Symbol: BPP910200100

BPP910200100 Moduł Victron Octo GX

1702.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 30 dni
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier InPost płatność z góry 17
Kurier InPost za pobraniem 19
Kurier 24
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Victron Energy

Zamówienie telefoniczne: 583403689

Zostaw telefon

BPP910200100 Moduł Victron Octo GX

Monitorowanie systemu i paneli.

Octo GX jest centrum łączności Twojej instalacji. Łączy ze sobą podzespoły i zapewnia ich harmonijne współdziałanie. Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym i dokonywanie zmian ustawień odbywa się za pomocą smartfona (lub innego urządzenia) z wykorzystaniem bezpłatnego Portalu Zdalnego Zarządzania Victron, VRM

Octo GX jest członkiem rodziny Produktów GX. Octo GX jest najlepszym wyborem przypadku instalacji, w skład których wchodzi kilka Ładowarek Solarnych MPPT, gdyż posiada 10 portów VE.Direct.

Intuicyjny przegląd systemu - wszystko, co należy wiedzieć.

Niezwłocznie po zalogowaniu, Octo GX zapewnia przegląd systemu: stan naładowania akumulatorów, aktualny pobór mocy, pozyskiwanie mocy z PV, dostawę mocy z zewnętrznej instalacji/generatora.

Pełna moc Zdalnego Zarządzania Victron

Zdalne Zarządzanie Victron (VRM) zapewnia pełny dostęp do bardzo szerokiej gamy regulatorów i ustawień wszystkich podzespołów systemu połączonych z CCGX, Venus GX lub Octo GX. Umożliwia zdalne zalogowanie użytkownikowi i instalatorowi - z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Ta potężna aplikacja zapewnia również możliwość bezproblemowego przeprowadzenia testów diagnostycznych i dokonania analizy danych archiwalnych.

Automatyczne uruchomienie/wyłączenie generatora

Dzięki Octo GX można zaprogramować automatyczne włączenie generatora - a sygnałem do jego uruchomienia może być niskie napięcie, duże zapotrzebowanie na energię, lub poziom naładowania akumulatora. Czas uruchomienia można też zaprogramować bardziej precyzyjnie ustawiając opóźnienie włączenia aż do końca „cichych okresów” - unikając przypadkowego zakłócania ciszy nocnej.

Zdalna Konsola - steruj wszystkim z dowolnego miejsca...

Zdalna Konsola zapewnia wzrokowy dostęp do aktualnych danych i ustawień Twojego Octo GX ...a dzięki temu, że jest zdalny, można to zrobić z dowolnego miejsca na ziemi.

Systemy Magazynowania Energii - całodobowy monitoring

Octo GX zarządza Systemami Magazynowania Energii. Akumulatory rezerwowe utrzymuje w stanie pełnego naładowania, włącza się w czasie przerw w dopływie prądu, a nadmiar mocy (solarnej) przekierowuje na własne potrzeby instalacji - przyczyniając się do oszczędności pieniędzy. Przykłady i szczegółowe informacje znajdują się w Projekcie i instrukcji montażu ESS.

Pełna specyfikacja i porównanie z innymi komponentami w j. angielskim

Do pobrania

Instrukcja obsługi w j. angielskim

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie